Brenda viles super luksoze të Bebe Rexhës, pamje mahnitëse

471
Sigal

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë botërore, Bebe Rexha, në vitin 2018, bleu një shtëpi me çmim prej 2.072,000 $ në Los Angeles.

Shtëpia ia ka vlejtur çdo qindarkë pasi është e kompletuar në të gjitha anët dhe shumë luksoze.

Duke filluar që nga pjesa e oborrit, ai ka në përbajtjen e tij një pishinë gjigante, pikëpamjet gjithëpërfshirëse të kodrës dhe është i izoluar në mënyrë që të ruajë privatësinë e artistes.

Dhoma e ndjenjes ka një hapësirë shumë të madhe dhe e pajisur me orendi nga më të bukurat.

Përsa i përket dhomës së gjumit, ajo përmban një kënd të për lexim, dy dollapë në këmbë dhe një banjë (dushin me avull, vaskën e sapunit dhe dyshemetë e ndezura).

Gjithçka brenda shtëpisë së këngëtares është thjesht e mrekullueshme dhe mund ta ndiqni në galerinë e mëposhtme: