Bebe Rexha hedh valle pas Grammy: Humbëm apo fituam, ne festojmë

305
Sigal

Bebe Rexha vuri në dukje se për të fitore janë dy nominimet që mori në Grammy.

Dhe këngëtarja vazhdon ta theksojë këtë, teksa hodhi valle e festoi pas mbarimit të ceremonisë së ndarjes së çmimeve.

“Fitova apo humba, ne vazhdojmë të festojmë sepse në zemrat tona jemi fitues (ose të paktën mami kështu mendon),”-shkruajti duke qeshur Bebe.

Ajo publikoi disa momente nga festa ku shihet nën shoqërinë e miqve dhe familjarëve të saj.