Bajrami më i veçantë, Tuna dhe Tian festojnë në vendin përrallor

410
Sigal

Ditën e sotme të gjithë besimtarët mysliman festojnë festën e Fiter Bajramit dhe shumë personazhe të njohur nuk kanë ngurruar të urojnë të gjithë fansat dhe ndjekësit e tyre. Një ndër tyre ishte edhe këngëtarja Tuna e cila së bashku me familjen ka shkuar për të festuar në një vend të veçantë.

Këngëtarja ka publikuar pak më parë disa foto ku tregon se po e feston festën në një vend bregdetar dhe në këtë mënyrë së bashku me djalin kanë nisur edhe plazhin.

‘Bajram i veçantë, urime të gjithëve’, ka shkruar  Tuna pranë fotove ku shihet vendi përrallor dhe Tian i lumtur.