Aurela Hoxha ndez rrjetin, ‘spektakël’ me bikini

466
Sigal

Modelja shqiptare Aurela Hoxha është një prej më të lakuarat në median rozë.

Format e saj trupore kanë zgjuar gjithmonë vëmendjen si dhe sulmet për operacione plastike nuk kanë munguar ndaj saj.

Por ndërkohë ajo është duke shijuar ditët e xehta më së miri. Postimet e saj i ngjajnë një sfilade me bikini.

Të shumta janë dhe reagimet e fansave në rrjetet e saj sociale ku si gjithmonë veç atyre që e adhurojnë nuk kanë munguar dhe kritikat.