Aulona Musta fillon ters emisionin, rrëzohet në mes të skenës

231

Aulona Musta është ndër moderatoret më të përfolura të ekranit, dhe me një karrierë të gjatë televizive.

Mbrëmjen e kaluar ka startuar sezoni i ri i “Thumb”, i cili ka kaluar tashmë në ekranin e “Ora News”. Mirëpo duket se ky sezon i ri nuk ka filluar siç duhet, pasi moderatores i ka ndodhur një incident.

Dy moderatoret e nisën “Thumb” duke kërcyer këngën “Lulija”, por Aulonës i rrëshkiti këmba dhe u rrëzua. Ajo kërkoi ndihmën e Fatmës, e cila duke qeshur kaloi në publicitet.

 

-640-0-5dbf34b55107c.jpg