Sigal

Prej disa kohësh në media qarkullojnë fjalë për një lidhje të mundshme midis këngëtarit Butrint Imeri dhe prezantueses Kiara Tito. Këto aludime nuk janë pranuar asnjëherë publikisht nga dyshja e famshme.

‘Prive.al’ ka zbuluar një detaj i cili duket se vërteton edhe njëherë se lidhja midis tyre nuk është thjesht miqësi. Bëhet fjalë për një byrzylyk me rruaza të cilin e kanë mbajtur të dy gjatë verës dhe është shumë i dukshëm në fotot që ata postojnë në rrjetet sociale.

Kjo është më shumë se një rastësi…