Arbenita Ismajli: Hera e vetme që e kthej kokën pas është për të parë nëse më është rritur …

173

 

Arbenita Ismajli është modelja shqiptare që gjithmonë tërheq vëmendjen e ndjekësve falë fotove dhe videove që poston. Format trupore të modeles komentohen shumë nga ndjekësit e saj.

Arbenita ka publikuar një foto së fundi , ku ka ekspozuar të pasmet duke çmendur gjithë rrjetin.

Tani e tutje do shoh pas vetëm për të parë nëse të pasmet e mia janë rritur edhe më shumë”, shkruan ajo krahas fotos.

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të bukura shqiptare, e cila ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me historinë e saj të dashurisë me reperin Fero.

Ditëve të fundit është aluduar se ka kryer disa ndërhyrje në fytyrën e saj për të cilat askush nuk ishte në dijeni.