Arbana Osmani i shpreh ndjenjat hapur Eduartit: Më mungon

170

Moderatorja e njohur Arbana Osmani ka nisur zyrtarisht pushimet me familjarët e saj.

Mirëpo asaj duket se i mungon dikush dhe ai është partneri, Eduart Grishaj.

Arbana nuk ka nguruar ta shfaqë publikisht këtë ndjesi dhe ka postuar një foto në Instastory.

“Më mungon”, ka shkruar moderatorja në pamjen romantike në det dhe pranë fotos e ka etiketuar Eduartin.

Kujtojmë që dyshja shumë shpejt do të bëhen prindër, Eduarti baba për herë të parë ndërsa Arbana nënë për të dytën herë.