Almeda Abazi, shtatezene per here te dyte!

363
Sigal

Almeda Abazi, nje emer mjaft i njohur ne Shqiperi dhe Turqi ka lajmeruar se eshte serish shtatzene.

Ajo ka postuar ne Instagram disa foto me Tolgahan, bashkeshortin e saj, aktorin e njohur turk dhe perbri shkruan: Bebi numer dy,mezi presim te te takojme.

Almeda dhe Tolgahan jane prinder te nje djali dhe cifti nuk ka dhene detaje te tjera per foshnjen qe pritet te vije ne jete.

Gjithesesi i urojme Almedes shtatezeni te mbare!