Albani ka një dedikim të ëmbël për Amelinë dhe Miriamin

480
Sigal

Kantautori Alban Skënderaj i ka bërë një dedikim mjaft të bukur dy personave më të rëndësishëm për të, vajzës së tij Amelisë dhe bashkëshortes Miriam Cani.

Ai ka publikuar një foto të tyre dhe krahas saj ka vendosur emojin e botës, çka nënkupton që ato janë bota për Skënderaj. Nuk është hera e parë që ai dhe Miriami i dedikojnë njëri-tjetrit postime të ëmbla në rrjete sociale.