Aktorja e njohur turke pëson aksident me makinë teksa udhëtonte me bashkëshortin dhe djalin

286
Sigal

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Turqi, ku një makinë është përplasur dhe është kthyer përmbys. Sipas mediave vendase, në makinë ndodheshin këngëtari Alişan, bashkëshortja e tij aktorja e njohur turke Buse Varol dhe djali i tyre 2 vjeç. Aktorja dhe dhe djali i saj janë tronditur shumë nga ky aksident, ndërsa këngëtari Alişan ka pësuar një lëndim në krahë.

1592718031874.jpg

Kujtojmë që Buse Varol njihet nga roli i Mislimelek në serialin “Kryeqyteti Abdylhamid”