Aktorja e famshme turke bëhet nënë për herë të parë, publikohet imazhi i të birit

492
Sigal

Aktorja e njohur turke Hazal Kaya ditën që lamë pas u bë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë emrin e të cilit e ka emrin e të cilit e ka vendosur Fikret.

Sipas mediave turke nënë e bir gëzojnë  shëndet të plotë. Ditën e sotme bashkëshorti i aktores ka publikuar foton e saj së bashku me të voglin në krahë.

Foto e ëmbël e Hazal dhe të voglit të saj ka shkaktuar reagime të shumta në rrjete sociale.