Aktori i njohur çmend fansat me fotot e fundit, joshës dhe me trup perfekt shijon pushimet në…

634
Sigal

Aktori Zac Efron së fundmi ka zgjedhur të pushojë në Meksikë, bashkë me vëllain e tij dhe disa miq të përbashkët. Aktori i ‘High School Musical’ është fotografuar gjysmë i zhveshur, ndërsa në kokë mbante një kapele që i mbulonte flokët bjond.

Zac Efron

Zac ka shijuar çdo minutë dhe bashkë me miqtë e tij është fotografuar teksa bëhet pjesë e aktiviteteve argëtuese të ndryshme. 31-vjeçari ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve edhe me postimet e fundit nga pushimet. Ai njihet si një ndër të preferuarit e vajzave, jo më kot reagimet prej tyre kanë qenë të shumta. Së fundmi Zac është bërë pjesë e disa filmave dhe serialeve që pritet të transmetohen gjatë 2019-ës.