Ndodh e papritura, Bleona Qereti i lutet të ëmës të shkojë urgjent pranë saj

511

Bleona Qereti u lutet të afërmve t’i shkojnë pranë me urgjencë.

Për çudi të të gjithëve këngëtarja Bleona Qereti ka shkuar me pushime pa prindërit e saj.

Nëse ka një person publik që ndan aq shumë  kohë me prindërit  është pikërisht këngëtarja Bleona.

Pranda dhe na bën çudi që ka zgjedhur të relaksohet e vetme. Por nuk ka zgjatur gjatë, pasi me anë të një video në rrjetet sociale ajo i ka kërkuar të ëmës të vijë sa më shpejt pranë saj, por të mos harrojë të marrë me vete të atin si dhe qenin e saj.