Ballina Kërko

- rezultatet e kërkimit

Nëse ju nuk jeni të kënaqur me rezultatet, ju lutem të bëni një tjetër kërkim

Pas kimisë dhe thashethemeve, ylli i “365 Days” sqaron marrëdhënien me Khloe Kardashian

Aktori italian Michele Morrone, u shfaq në sfilatën e Dolce & Gabbana dhe Kim Kardashian për të bërë trazira. Ai u pa shumë i...

Stërviteni me pesha? Një lajm i mirë për ju

Ushtrimet aerobike shoqërohen me një rrezik më të ulët të vdekjes së parakohshme, mirëpo deri më tani nuk ishte e qartë nëse stërvitja me...

44-vjeçari shqiptar futet në listën e më të kërkuarve të Europës

Policia Kriminale Shtetërore e Baden-Württemberg ka shpallur në kërkim ndërkombëtar 44-vjeçarin shqiptar Berti Dedja. Dedja është futur në listën e “më të kërkuarve të Evropës”...

Një person bie nga ura, rrezikon të mbytet në ujërat e Drinit në Lezhë,...

Një person rrezikoi jetën në ujërat e lumit Drin. Ky person, po lëvizte me biçikletë mirëpo një moment ka rrëshqitur dhe ka rënë poshtë...

Eurovision 2023 do të zhvillohet në një nga këto dy vende

Eurovision Song Contest njoftoi se festivali i vitit të ardhshëm do të zhvillohet ose në Glasgow ose në Liverpool. Siç ishte paralajmëruar më parë, Mbretëria...

Skandal në Sarandë/ Dy edukatore keqtrajtojnë 3 të mitur, ndërhyn policia në qendrën e...

Dy punonjëse të Shtëpisë së Fëmijëve në qytetin e Sarandës janë proceduar penalisht nga policia pasi kanë keqtrajtuara 3 nga fëmijët që jetojnë në...

Plagosja e 44-vjeçarit lushnjar, identifikohet pas gjashtë muajsh autori i dyshuar

Policia e Lushnjës ka identifikuar pas gjashtë muajsh autorin e dyshuar të plagosjes së 44-vjeçarit Kujtim Meta pasditen e 20 prillit. Meta mori dy plumba në...

“Mirë se erdhe në botë princesha jonë”- Mesut Ozil dhe aktorja e famshme turke...

Futbollisti i njohur turko-gjerman Mesut Özil dhe bashkëshortja e tij, aktorja e njohur turke Amine Gylse janë bërë prindër për herë të dytë. Lojtari ndau...

Regjistrohet zyrtarisht emri i ri “Partia e Lirisë”

Regjistrohet zyrtarisht emri i ri “Partia e Lirisë”. Gjykata e Tiranës ka regjistruar ndryshimin e emrit nga Lëvizja Socialiste Integrim në Partinë e Lirisë. Po...

Pali Nito: Stambolli digjet , mazhoranca krihet

Gjatë këtij tranzicioni të tejzgjatur prej më shumë se 30- vjetësh shoqëria shqiptare me problematika të shumta e nga më të ndryshmet sikundër janë...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS