Ballina Kërko

- rezultatet e kërkimit

Nëse ju nuk jeni të kënaqur me rezultatet, ju lutem të bëni një tjetër kërkim

’30 qershori’/ Meta publikon faktet: Stop gënjeshtrave të deputetëve Basha dhe Bardhi për vendimmarrjen...

Presidenti Ilir Meta bëri publik qëndrimin e tij zyrtar lidhur me gënjeshtrat e deputetëve Lulzim Basha dhe Gazment Bardhi, lidhur me vendimmarrjen e Gjykatës...

Temperaturat e ulëta ‘kthejnë’ akullin në ‘vepër arti’ në qytetin e Pogradecit

Gjatë këtyre ditëve termometri ka shënuar temperaturat më të ulëta të vitit dhe meterologët kanë lajmëruar se duhet të evitohen daljet deri në një përmirësim të...

Me thikë në dorë kërcënoi shitësen, policia parandalon vjedhjen në një argjendari në Durrës,...

Policia re Durrësit ka arrestuar në flagrancë një 35-vjeçar, pasi ka tentuar të grabisë një argjendari. Sipas “bluve” është arrestuar L. B., 35 vjeç,...

Moti i keq dhe Covid 19, ndërpritet puna në katër përfaqësi diplomatike të Shqipërisë

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme njofton se për shkak të kushteve të vështira klimatike dhe situatës nga pandemia Covid-19, do të ketë...

Erisa Xhixho: Mungesa e investimeve në arsim mbyll shkollat në dimër dhe largon të...

Raporti i fundit i UNICEF thekson mungesën e inveshtimeve në arsim e cila doli në pah sërisht këto ditë të ftohta dimri ku ende...

Një mijë e 200 makina të bllokuara në dëborë për më shumë se 20...

Reshjet e dendura të dëborës të ditëve të fundit që kanë përfshirë kryeqytetin grek, Athinën, kanë krijuar një situatë kaotike në rrugët e vendit....

“Ndamë shqetësimin për agresionin rus ndaj një vendi mik”, Meta takon Shefin e Shtabit...

Presidenti i Republikës Ilir Meta, njëherazi dhe komandant i përgjithshëm i Forcave të Armatosura është takuar sot me Shefin e Shtabit të Përgjithshëm të...

Sherr mes vajzave në Tiranë, plagoset me thikë 20-vjeçarja

Dy vajza të reja në kryeqytet janë përfshirë në një sherr banal për motive të dobëta. Policia bën me dije se një 18-vjeçare dyshohet se...

Presidenti Meta: I përkas popullit të 2 marsit dhe alternativës së sovranizmit

“I përkas popullit të 2 MARSIT dhe alternativës së SOVRANIZMIT”. Ky është mesazhi i Presidentit të Republikës Ilir Meta i dhënë paraditen e sotme, një...

MEPJ: Shtyhen masat anti-Covid për shqiptarët që duan të udhëtojnë drejt Greqisë

Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme ka informuar se Greqia ka shtyrë masat anti-Covid me vendin tonë. Mësohet se masat janë shtyrë deri më...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS