Ballina Kërko

- rezultatet e kërkimit

Nëse ju nuk jeni të kënaqur me rezultatet, ju lutem të bëni një tjetër kërkim

Kapen sasi të mëdha mallrash kontrabandë në veri të Kosovës, ja çfarë u gjet...

Policia Kufitare e Republikës ë Kosovës, mbrëmë më datë 23.05.2022, pas pranimit të informacioneve se në fshatin Kormnjan dyshohet se përmes rrugëve malore, persona...

200 trupa të pajetë gjenden në rrënojat e një ndërtese, autoritetet e Mariupol: Nuk...

Trupat e pajetë e 200 personave janë gjetur në rrënojat e një ndërtese në Mariupol të Ukrainës. Lajmi është bërë i ditur nga kryetari i...

Shkrumbohet nga flakët makina në plazhin e Vlorës

Një makinë është shkrumbuar totalisht në Plazhin e Vjetër të qytetit të Vlorës.  Makina tip “Fiat” dhe pa targa ka qenë e parkuar në...

Stoltenberg thirrje perëndimit: Mos e shisni sigurinë tuaj për përfitime ekonomike

Vendet perëndimore duhet të vendosin në plan të parë sigurinë e vendit të tyre para përfitimeve ekonomike. Kështu paralajmëroi Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens...

Kriza e paralajmëruar/ A ka Kosova mjaftueshëm grurë?

Ndalesa e eksporteve të grurit dhe produkteve tjera elementare që kanë vendosur disa shtete, shkaku i luftës në Ukrainë, mund ta dërgojë botën drejt...

VIDEO/ Vogëlushi 18 muajsh ra në pusetë, shihni reagimin e nënës

Një nënë e tmerruar ka shpëtuar heroikisht djalin e saj 18 muajsh, i cili ra brendas një pusete 5 metrash të thellë. Amy Blyth, 23,...

Ibsen Elezi: Kam pasur diskutime reale me demokratët, s’kam bërë propagandë

Ish-kreu i PD-së dega Kukës, Ibsen Elezi tha sot në një emision se gjatë fushatës së tij në zgjedhjet për kryetarin e ri të...

Caktohet data e raundit të tretë për votimin e presidentit, afati i fundit për...

Në mbledhjen e konferencës së kryetarëve, është vendosur data e raundit të tretë për votimin e presidentit të ri të vendit. Sipas vendimit unanim,...

Fund tragjik për shqiptarin në Greqi, motori përplaset me makinën

Një 29-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti rrugor në Santorini të Greqisë, në orët e para të mëngjesit sot, 24...

Flet ish i dënuari politik/ Gjet Kadeli: Ja revolta e Spaçit në kujtesën time....

Flet ish i dënuari politik, Gjet Kadeli: Ja Revolta e Spaçit në kujtesën time. -Si ngritëm flamurin pa yll në burgun më famëkeq...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS