Ballina Kërko

- rezultatet e kërkimit

Nëse ju nuk jeni të kënaqur me rezultatet, ju lutem të bëni një tjetër kërkim

VIDEO/ Lojtarët e Romës hyjnë për herë të parë në stadiumin “Air Albania”, reagimi...

Menjëherë sapo kanë mbërritur lojtarët e Romës në Tiranë, i janë drejtuar stadiumit Air Albania. Siç shihet në video, futbollistët kanë shkelur në barin...

Scholz do të vijë në Ballkan me mesazhe të qarta, zyra e kancelarit gjerman...

Para mbledhjes së Këshillit Evropian që do të mbahet me 23 dhe 24 qershor, pritet që në rajonin e Ballkanit perëndimor të qëndrojë kancelari...

Një vend për në Superligë, ja ku dhe kur do të luhet sfida Egnatia-Korabi

Shuhet edhe një tjetër dilemë. Korabi likuidoi Apoloninë, duke e mundur me shifrat 3-2 në “Niko Dovana” dhe zyrtarisht fitoi të drejtën që të...

Tirana mirëpret Mourinho-n: Mirë se vjen në Romën e vogël, Mister!

Skuadra e Romës është nisur drejt Tiranës dhe mbështetësit shqiptar të skuadrës verdhekuqe kanë bërë gati një mesazh për teknikun portugez, Jose Mourinho. Në sheshin...

Lija e majmunëve në Evropë, çfarë duhet të dini

Prej disa ditësh, OBSH ka raportuar se janë hasur raste të lisë së majmunëve tek njerëzit në disa shtete të botës. Orët e fundit kjo...

Kapen sasi të mëdha mallrash kontrabandë në veri të Kosovës, ja çfarë u gjet...

Policia Kufitare e Republikës ë Kosovës, mbrëmë më datë 23.05.2022, pas pranimit të informacioneve se në fshatin Kormnjan dyshohet se përmes rrugëve malore, persona...

200 trupa të pajetë gjenden në rrënojat e një ndërtese, autoritetet e Mariupol: Nuk...

Trupat e pajetë e 200 personave janë gjetur në rrënojat e një ndërtese në Mariupol të Ukrainës. Lajmi është bërë i ditur nga kryetari i...

Shkrumbohet nga flakët makina në plazhin e Vlorës

Një makinë është shkrumbuar totalisht në Plazhin e Vjetër të qytetit të Vlorës.  Makina tip “Fiat” dhe pa targa ka qenë e parkuar në...

Stoltenberg thirrje perëndimit: Mos e shisni sigurinë tuaj për përfitime ekonomike

Vendet perëndimore duhet të vendosin në plan të parë sigurinë e vendit të tyre para përfitimeve ekonomike. Kështu paralajmëroi Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens...

Kriza e paralajmëruar/ A ka Kosova mjaftueshëm grurë?

Ndalesa e eksporteve të grurit dhe produkteve tjera elementare që kanë vendosur disa shtete, shkaku i luftës në Ukrainë, mund ta dërgojë botën drejt...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS