Ballina Kërko

- rezultatet e kërkimit

Nëse ju nuk jeni të kënaqur me rezultatet, ju lutem të bëni një tjetër kërkim

Presidenti Begaj: Takim me të Dërguarin e Posaçëm të BE-së për Dialogun Beograd –...

Presidenti Begaj gjatë qëndrimit në New York, në Javën e Debatit të Përgjithshëm të Sesionit 78-të të Asamblesë së Pērgjithshme të Kombeve të Përgjithshme...

Ilir Meta: I pikëlluar për ndarjen nga jeta të Presidentit, Giorgio Napolitano. Ngushëllimet më...

I pikëlluar për ndarjen nga jeta të Presidentit, Giorgio Napolitano, përkrahës i fuqishëm i përshpejtimit të procesit të integrimit të Shqipërisë në Bashkimin Europian. Protagonist...

Plagosi me thikë një 28-vjeçar në Kukës, Policia identifikon autorin dhe nis punën për...

Plagosi me mjet prerës (thikë), një 28-vjeçar, për shkak të një konflikti të çastit mes tyre, Policia identifikon autorin dhe vijon punën për kapjen...

Tritan Shehu: Vucic, me i kenaquri nga Rama ne Keshillin e Sigurimit te OKB

Vucic, me i kenaquri nga Rama ne Keshillin e Sigurimit te OKB. Pjesemarja dhe kryesimi nga Shqiperia i Keshillit te sigurimit nje zhvillim pozitiv, i...

Transportonte veshje pa deklarata origjine dhe pa fatura, procedohet 44-vjeçari në Lezhë

Drejtoria Vendore e Policisë Lezhë Goditet një rast i shkeljes së pronësisë industriale për shkak se transportonte veshje të firmave të ndryshme, pa deklaratat e...

Zjarr pranë varrezave të dëshmorëve në Fier, rrezikohet edhe një banesë

Një zjarr ka rënë mesditën e sotme në një sipërfaqe me shkurre në lagjen “1 Maji” në Fier, pranë varrezave të dëshmoreve. Nuk dihet ende...

Aksident i rëndë në Bulqizë, 15-vjeçari përplaset nga makina, pikaset nga kalimtarët në anë...

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Bulqizë-Fushë Bulqizë, ku një 15-vjeçar është aksidentuar ndërsa udhëtonte me biçikletë. Sipas policisë 15-vjeçari i cili ishte...

Meta: Pranimi i fajësisë nga McGonigal provoi përgjegjësitë penale që rëndojnë mbi Ramën

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka reaguar lidhur me lajmin e fundit, teksa Charles McGonigal u deklarua fajtor për akuzat lidhur me...

S&P rishikon përspektivën e Shqipërisë nga “Të qëndrueshme” në “Pozitive”, si dhe konfirmon vlerësimin...

Më 22 Shtator 2023, agjencia ndërkombëtare e vlerësimit Standard & Poor’s (S&P) ka rishikuar për lart perspektivën e saj për Shqipërinë nga “perspektivë e...

“E dhunoi se kishte lindur vajzë”/ Tmerri në Greqi, e reja shqiptare e burgosur...

Detaje të reja tronditëse janë zbuluar nga dhuna që e reja shqiptare përjetonte prej dy vitesh nga bashkëshorti i saj në Greqi. Sipas asaj...
- Advertisement -
Sigal

MOST POPULAR

HOT NEWS