Ylli Manjani : Mark Marku i këshilloi rilindasit, nuk i ofendoi

54
Sigal

Ish-ministri Ylli Manjani ka komentuar reagimet e përfaqësuesve të qeverisë, pas përzgjedhjes së pedagogut Mark Marku si drejtues i PD në qarkun e Lezhës.

Kryeministri ka publikuar një video të një debati që Mark Marku ka zhvilluar disa kohë më parë në emisionin “Opinoin” dhe ku shihet që replikon me tone të forta më socialistin Musa Ulqini.

“”Mos ha m*t”- u ka thënë Marku në Opinion. Një këshillë të mirë u ka dhënë. Po të kishte thënë “ha një m*t”, do kishte qenë fyerje”,- shkruan Manjani në një postim në Facbook.