Ylli Dylgjeri: E gjeni se kush është ky politikani?

513
Sigal

Ylli Dylgjeri gazetari i njohur për batutat dhe fotomontazhet e tij nga fusha e politikës, ka postuar këtë foto. Dhe pyet: E gjeni dot se cili politikan i lartë është ky?

E tregon vetëm këmbët!

E gjeni dot dhe ju?!