Xhelal Mziu, Kreu i PD për Kamzën ,vazhdon takimet për antarsimet e reja

418
Sigal

Kreu i PD Xhelal Mziu në një status në rrjetin social Facebook ka treguar për takimet intensive për zgjedhjet e reja Vendore dhe Qëndrore në fillim të pranverës 2020. Ai shprehet se shqipria do te bëhet me  Kryeministër Lulzim Bashën

Postimi i plotë….

Mbledhje me strukturen drejtuse te PD se Grupseksionit nr. 1 Bathore, Kamez✌️✌️
Takime intensive per zgjedhjet e reja Vendore dhe Qendrore ne fillim te pranveres 2020
Pranime te reja ne PD.
Kontakte intensive me votuesit👌🤝
Percjellim shpresen se Shqiperia behet.
Ne do ta bejme
Lulzim Basha Kryeminister👌