Xhelal Mziu: Entuziazmi dhe era e fitores tashmë ndihen kudo

87
Kandidati i Partisë Demokrtatike për Dibrën, Xhelal Mziu ka mbyllur fushaten me nje takim me banoret e Kamenit. Ai eshte shprehur se Entuziazmi dhe era e fitores tashmë ndihen kudo.
Statusi i plote…
Takimi përmbyllës me banorët e Kamenit
👉Entuziazmi dhe era e fitores tashmë ndihen kudo.
👉Pjesëmarrje masive, të djathtë dhe të maj të ndershëm , të zhgënjyer nga keq qeverisja e Rilindjes, po rshojnë shesheve të cdo zone në Dibër për të rrëzuar këtë të keqe të madhe qe ka marrë peng Dibrën dhe gjithë Shqipërinë.
👉Sot e keqja e përbashkët e demokratëve, socialistëve të ndershëm, e gjithë Shqipëtarëve është një…Edi Rama dhe Rilindja.
⛔Bandat e Rilindjes kanë nisur zanatin e vjetër të blerjes së votave.
⛔Ju bëj thirrje të gjithë atyre që nuk kanl program, nuk kanë më projekt për të qeverisur por për të blerë vota dhe për të vjedhur 4 vjet të tjera se nuk do t’ia dalin.
⛔Askush nuk do të ketë shans të blejë Dibranët.
⛔Nuk do të ketë më një tjetër “dosje 184”, sejcili do ta “paguajë në dorë faturën e vjedhjes”.
🔹️Ne jemi shpresa
🔹️Ne jemi Besimi
🔹️Ne jemi e ardhmja
🔹️Ne jemi ndryshimi
🔹️Se bashku do ta ndryshojmë Shqiperinë🤲✌🇦🇱
Sigal