VIDEO/ Vasili: Me fat Kosova me Albinin, fatkeqe Shqipëria me kryeministrin që ndjell vetëm zi!

318
Sigal

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, ndërsa ka krahasuar dy kryeministrat, Edi Ramën me homologun e tij, Albin Kurtin, thekson se Kosova është me shumë fat.

Në një video që ka publikuar në rrjetet sociale, Vasili shkruan se, Kurti në rastin në deklaratat e tij para qytetarëve, është treguar i pjekur sa i takon situatës me COVID-19, ndërsa thekson se Rama vjell vrer dhe helm.

REAGIMI I VASILIT

Me fat Kosova me Albinin, fatkeqe Shqiperia me kryeministrin qe ndjell vetem zi!(VIDEO).
Shiheni Albin Kurtin te matur,te pjekur dhe njerezor qe jep besim e kurajo.
Shiheni Edi Ramen qe vjell vrer, helm dhe zi e provokon panik dhe ankth.
Shqiptaret te pafat, ndersa vellezerit kosovare po.
Shiheni videon dhe i beni vete krahasimet.

Albini dhe Edi Rama

Me fat Kosova me Albinin, fatkeqe Shqiperia me kryeministrin qe ndjell vetem zi!(VIDEO).Shiheni Albin Kurtin te matur,te pjekur dhe njerezor qe jep besim e kurajo.Shiheni Edi Ramen qe vjell vrer, helm dhe zi e provokon panik dhe ankth.Shqiptaret te pafat, ndersa vellezerit kosovare po.Shiheni videon dhe i beni vete krahasimet.

Gepostet von Petrit Vasili am Donnerstag, 2. April 2020