(VIDEO) Vasili: Çfarë tha Edi Rama dje dhe sot për gjendjen e jashtëzakonshme.

234

Nëkryetari i LSI Petrit Vasili me anë të një video risjell në kujtesë fjalën e Kryeministrit Edi Rama në lidhje me tragjedinë e shkaktuar nga tërmeti.

Ja video:

Cfare tha Edi Rama dje dhe sot per gjendjen e jashtezakonshme.(VIDEO).

Gepostet von Petrit Vasili am Mittwoch, 27. November 2019