VIDEO/ Universiteti i Shkodrës në gjendje të mjerueshme

559
Sigal

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka vijuar me publikimin e denoncimeve të mbërritura në adresë të tij.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Berisha ka publikuar një videodenoncim të një studenti i cili tregon kushte e këqija në të cilat ndodhet Universititi i Shkodrës “Luigj Gurakuqi”.

Berisha shkruan:

“Keto jane kushtet ne Universitetin Luigj Gurakuqi Shkoder pasi parate e takspaguesve shnderrohen ne saraje ne Surrel per Kallam Deshtakun dhe Vile luksoze per Ndrikull Vila. sb

Kushtet e universitetit luigj gurakuqi shkoder”