VIDEO/I shpëtoi e vërteta nga goja apo gafë e radhës?! Kandidati i Bashës: Do dyfishojmë taksat

164
Sigal

Kandidati i Lulzim Bashës në Durrës,nuk ndalet në gafat që bën.Gjatë një takimi me disa persona, të cilët u prezantuan si biznesmenë të Durrësit, Luan Hoti deklaroi se do të dyfishonte taksat.Kjo në fakt nuk është as e para dhe as e fundit gafë e kandidatit të Bashës në Durrës, i përzgjedhur nga vetë ai.