VIDEO/ Berisha publikon pamjet nga ngjarjet e mëdha: Kushtrim për çdo shqiptar

123
Sigal

Ish Kryeministri Berisha ka publikuar një mesazh video në faqen e tij ne facebook ku përmblidhen disa nga momentet kyçe të jetës së tij poltike por edhe të Shqipërisë dhe Kombit Shqiptar.

“Sot ju pershendes miq me këte video si kushtrim per çdo demokrate dhe demokrat, për çdo shqiptar”, shkruan ish Kryeministri në mesazhin që shoqëron pamjet video nga takimet e shumta që ai ka zhvilluar që nga dita e parë e demokracisë dhe deri tek anëtarësimi i Shqipërisë në NATO, një nga arritjet me të mëdha të Shqipërisë në vitet e fundit.

Mesazhi:

Sot ju pershendes miq me këtë video si kushtrim për çdo demokrate dhe demokrat, për çdo shqiptar. Sb

Image