VIDEO/ A janë mbyllur vërtet bastet në Shqipëri?

459
Sigal

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka postuar në rrjetin social denoncimin e qytetarit dixhital, sipas të cilit në Shqipëri vijon të luhet bixhoz, edhe pse qeveria Rama prej 1 janarit mbylli bastet sportive dhe lojrat elektronike.

Berisha akuzon Ramën si kryekumbarin që po instalon bixhozin në çdo celular.

Postimi i ish-Kryeministrit

Krye, krye, kryekumbari po instalon bixhozin në çdo celular!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

Pershnetje doktor

Pas heqjes se llotove thjesht mund telefonosh kompanit dhe vijne direkt dhe te montojne ne telefon, dhe mund te luash shume thjesht ne shpi dhe kudo

Respekte dhe faleminderit

Ju lutem anonim rrespekte per ju

sb

Krye, krye, kryekumbari po instalon bixhozin ne çdo celular! Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sbPershnetje doktor Pas heqjes se llotove thjesht mund telefonosh kompanit dhe vijne direkt dhe te montojne ne telefon, dhe mund te luash shume thjesht ne shpi dhe kudo Respekte dhe faleminderit Ju lutem anonim rrespekte per ju

Publiée par Sali Berisha sur Mercredi 6 mars 2019