Vasili: Tre mandatet në Vlorë e çojnë listën e Astirit dhe të Dibrs para drejtësisë!

151
Jam vertet shume i impresionuar nga Anxhela Shenaj kjo vajze e shkelqyer e Vlores.
Me kembenguljen e jashtezakonshme dhe dashurine e saj per Vloren ajo eshte nje shembull shprese per mijra te rinj.
Fitorja e qarte dhe e padiskushme e tre mandateve te LSI ne Vlore eshte detyrim i shenjte per Vloren dhe keta te rinj.
Vlora ka vetem nje alternative per te votuar; listen e kristalte te Anxheles me shoket e shoqet e saj sepse Lista e Astirit dhe Dibres te Gjinurit dhe Qendros ka vetem nje fund ate para drejtesise!
Sigal