Sigal

Kreu i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, ka ironizuar sërish Kryeministrin Rama ku e quan shkollëpak dhe trugremisur.
Me anë të një postimi në Facebook, Vasili shkruan se sot ishte dita e sevapit për budallenjtë dhe se shkollëpaku Rama po ndan të diturit dhe të paditurit.

Ja postimi i plotë i Vasilit:

Sot dita e sevapit per budallenjte.Hajde gallate hajde,shkollepakti trugremisur po ndaka te diturit nga te paditurit !!!