Vasili: Pandemia kërkon Edin!!

52

Nën/kryetari i LSI, Petrit Vasili me anë të një postimi në rrjetin e tij social “Facebook” ka reaguar ndaj mos shfaqjes së kryemistrit Rama në median online.

Vasili shprehet se, Kryeministri i përditshëm i pandemisë në FB në TV në Twiter, ka humbur!

Ja postimi i plotë i Vasilit:

Pandemia kërkon Edin!!

Kryeministri i përditshëm i pandemisë në FB, në TV në Twiter, ka humbur!

Ku eshte Edi kryepidemiologu, kryeinfeksionisti dhe kryestatististicieni i pandemise?

Ku u zhduk kryestrategjisti qe i tregoi vendin OBSH?

Ku eshte tribuni antitestim dhe antimaske?

Ku eshte kampioni qe e nxori Shqiperine te paren ne bote?

Eshte fshehur sic e ka zanat.

Eshte shejtan i madh Edi.

Gjithmone kur del djale e rremben vete Edi, ndersa kur del vajze ta le ne preher sic po jua le tani eksperteve te pandemise.