Vasili: Njerëz jini optimiste, koronavirusi do të mundet patjeter

267
Sigal

Përmes një video postimi në rrjetin social Facebook, nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili flet për gjendjen e krijuar nga koronavirusi.

Vasili sulmon kryeministrin Rama duke thënë se ai hedh video dëshpëruese, helmuese dhe tragjike që lidhen me njerëzit që humbasin jetën.

“Ai shprehet se fitorja me koronavirusin është plotësisht e mundur dhe do të ndodhë.

“Njerëz jini optimiste, koronavirusi do të mundet patjeter”,- shprehet Vasili.

Jini optimiste

Njerez jini optimiste, coronavirusi do te mundet patjeter.(VIDEO).

Gepostet von Petrit Vasili am Freitag, 20. März 2020