Vasili: Njerëz dëgjoni profesionistët dhe jo Edi Ramën!

68

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, në një intervistë për “Fax News” u ka bërë thirrje qytetarëve që të dëgjojnë vetëm këshillat e ekspertëve dhe jo deklaratat nën panik që bën kreu i qeverisë, Edi Rama.

VIDEO/Intervista e Petrit Vasilit

Coronavirusi.

Njerez degjoni profesionistet dhe jo Edi Ramen! (VIDEO)

Gepostet von Petrit Vasili am Sonntag, 22. März 2020