Tryeza e thirrur nga Duka e Mediu, kalon një orë nga takimi në Kuvend

1302
Teksa ende nuk po arrihet nje marreveshje politike mes opozites dhe kryeministrit Rama. Nje tjeter levizje nga kampi opozitar eshte menduar si efektive. Agron Duka dhe Fatmir Mediu kane organizuar nje tryeze me Ramen dhe Bashen.
Ora 20:06 Ka nisur tryeza e thirrur nga PR dhe PAA për zgjidhjen e ngërçit.
Sigal

ftesa tryese