Thyhet zyra e kreut të FRPD-së, Këlliçi: Kanë vjedhur të dhënat personale

95
Sigal

Persona të paidentifikuar kanë thyer dhe plaçkitur zyrën e kreut të Forumit Rinor të PD-së, Belind Këlliçi.

Ai ka denoncuar publikisht këtë fakt, duke kërkuar edhe ndërhyrjen e policisë për të hetuar se kush kanë qenë persona që e kanë kryer këtë akt.

Gjatë një telefonate live në media, me policinë, Këlliçi deklaroi se persona të paidentifikuar kanë thyer zyrën e tij dhe kanë vjedhur të gjitha të dhënat personale.