Tedi Blushi i kthehet Ramës: Fatkeqësia jote është që mund të blesh çdo gjë përveç dashurisë së Ilir Metës për Atdheun

85
Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, i kthehet kryemistrit Edi Rama, lidhur me sulmin e këtij të fundit ndaj kreut të shtetit.
“Zoti Rama, Ilir Meta ka qenë dhe do të jetë gjithmonë krenar, që ka lindur dhe i përket popullit të Skraparit.Skrapari gjënë më të shenjtë ka patur dhe do të ketë Atdheun dhe lirinë.”,shkruan Tedi Blushi në reagimin e tij të shpërndarë në rrjetet sociale.
Reagimi i tij i plotë:
Zoti Rama, Ilir Meta ka qenë dhe do të jetë gjithmonë krenar, që ka lindur dhe i përket popullit të Skraparit.
Skrapari gjënë më të shenjtë ka patur dhe do të ketë Atdheun dhe lirinë.
Fatkeqësia jote është që mund të blesh çdo gjë përveç dashurisë së Ilir Metës për Atdheun.
Sigal