Të dielën, Sali Berisha takim me qytetarët e Vaut të Dejës

180
Sigal

Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha do të zhvillojë të dielën një takim me qytetarët e Vaut të Dejës.

Njoftimin e ka dhënë në Facebook vetë Sali Berisha.

Njoftim!

Ditën e dielë në ora 15:00 ne Kompleksin Armando në Stajkë mbahet Foltore me qytetarët e Vaut të Dejës! Bashkë sjellim shpresën dhe fitojmë!

Ftohen të gjithë të marrin pjesë! sb