Sulmohet me gurë makina e analistit Fatos Lubonja

430
Sigal

Një sulm vandal i është bërë makinës së analistit Fatos Lubonja.  Një person ka sulmuar me gurë makinën e publicistit të njohur, duke shkatërruar xhamin e parë të mjetit.

Siç shihet edhe në këtë foto  , sulmi është i kërcënues dhe jo më përmes ekraneve virtuale por fizikisht. Për fat të mirë në momentin e sulmit, në makinë nuk ka pasur njeri.