Shpërthen Myslim Murrizi: PD nuk është e djathtë/ 6 gra pa burra, 6 burra pa gra dhe 3 burra që duan burra/ Çfarë e djathe është kjo?

211
Sigal

Ish-deputeti Myslim murrizi, gjatë një insterviste televizive, është shprehur i revoltuar lidhur me ngjarjet e fundit  politike në vend, ku ka komentuar dhe seancën plenare ku u shpreh se; e djathta respekton familjen, pronën, atdheun, por unë nuk mund të quaj të djathtë, një si s’ka respekt për familjen dhe nuk beson në Zot, nuk respekton pronën dhe Atdheun.

Çfarë e djathe është kjo? Po këta janë spiuna të shtetit.

PD nuk është e djathtë, 6 gra pa burra, 6 burra pa gra dhe 3 burra, shprehet Murrizi.