Salianji poston videon: Ja si njohja me ministrat e Ramës hap portën drejt pasurimit

262
Sigal

Ish-deputeti Ervin Salianji, ka ironizuar ministrin Arben Ahmetaj, ndërsa ky I fundit në emisionin ‘Opinion’ tha se mund të hajë dhe të pijë me biznesmenë dhe çfarë problemi ka këtu.

Salianji në videon e Ahmetaj ka vendosur edhe shifrat që fiton Salillari nga darkat me Ahmetaj.

‘Rri, pi, ha se aferrat i mbyll Rama dhe ti.

Pi, rri, ha se shoqnia me mafiozë këto ka.

Njohja me ministrat e Ramës hap portën drejt pasurimit, miliona euro ???? nga paratë publike! Salillari 79.398 milion euro!

Mashtimet vazhdojnë, denonco!

Shpërndaje këtë video!’