Reagon eksperti i së drejtës Genc Gjokutaj

1095
Sigal

Në një reagim në lidhje me situatën e rëndë që ka kapur drejtësinë në shqipëri, flet eksperti Genc Gjokutaj

Ja reagimi i plotë i Gjokutajt:

Genc Gjokutaj – Rama ka vetëm një pengesë – Ilir Metën i cili është i vetmi që po mbron Kushtetutën, po bën opozitën, po i kthen ligjet korruptive dhe PPP-të