Rama me Metën takohen tek Vila 30, më pas flet Ruçi

231

Kryeministri Edi Rama dhe kryetari i
Kuvendit Ilir Meta zhvillojnë një takim tek Vila 30″ në lidhje me mbarëvajtjen
e koalicionit

Takimi zgjati rreth një orë dhe të
pranishëm kanë qenë dhe ministri i Drejtësisë, Petrit Vasili, si dhe Engjëll
Agasi.

Në përfundim të takimit pritet të flasë
kreu i Grupit Parlamentar të PS, Gramoz Ruçi.