Rama: Falenderoj Presidentin Meta për kontributin që po jep për situatën me koronavirusin

266
Sigal

Ditën e sotme, kryeministri Edi Rama falënderoi Presidentin Ilir Meta për kontributin që po jep dhe qëndrimet që po mban për situatën me koronavirusin.

Rama njoftoi se ka marrë vendim që deputetët dhe anëtarët e qeverisë do të japin gjysmën e pagës për përballimin e situatës me koronavirusin.