Qindra banorë të Vlorës, shpërthejnë me thirrjet : Rama Ik

195
Sigal

Qindra banorë të Vlorës mbështesin kandidaten për deputete të LSI, Grisejda Myslimin, me thirrhjet “Rama ik”. Thirrjeve iu bashkuan dhe kalimtarë të zonës.

Ja pamjet ku tregohen banorët të cilët thërrasin “Rama ik” të lodhur nga monologjet e Ramës: