Protesta madhështore e studentëve në FOTO/ Pamje mbreslënëse

408
Sigal

Protestë madhështore e studentëve në Tiranë. Kanë qenë me mijra që kanë pushtuar rrugët e Tiranës që në orët e para të mëngjesit dhe me pas janë mbledhur para godinës së Ministrisë së Arsimit

Ata janë mbështetur në këtë proteëstë të tyre edhe nga gjimnazistët e kryeqytetit por edhe nga banorë.

Protesta e studentëve është shtrirë në të gjithë Shqipërinë.

Shikoni Fotot nga protesta

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage