Presidenti Meta uron futbollistin Albian Ajeti pas marjes së fanellës me nr 10 në skuadrën e Celtic

82

Presidenti Ilir Meta me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook” ka uruar futbollistin Albian Ajeti pas marjes së fanellës me nr 10 në skuadrën e Celtic Fc.

Ja postimi i plotë:

Urime dhe suksese Albian Ajetit për numrin 🔟 dhe #CelticFC💚🤍 për TEN-IN-A-ROW!🏆
Hail Hail! 🍀🍀

Urime dhe suksese Albian Ajetit për numrin 🔟 dhe #CelticFC💚🤍 për TEN-IN-A-ROW!🏆 Hail Hail! 🍀🍀

Gepostet von Ilir Meta am Donnerstag, 13. August 2020