Presidenti Meta uron dhe zbulon ekipin e zemrës

586
Sigal

Partizani iu rikthye titullit kampion në futboll pas 26 vjetësh.

Për të ururuar Demat e Kuq ka menduar edhe presidenti i Republikës Ilir Meta.

Përmes një postimi në Facebook, kreu i shtetit zbulon edhe ekipin e tij të zemrës.

“Urime Partizanit, skuadrës së adhuruar në fëmijërinë time, për rikthimin në krye të futbollit tonë kombëtar!”, shkruan Meta në mesazhin e tij.

Image