Presidenti Meta takon “ikonën” e portës shqiptare: Me kolosin e pakalueshëm

156
Sigal

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur që këtë të premte të udhëtojë drejt Korçës, ku ka pirë edhe një kafe me ish-portierin e kombëtares shqiptare, Jani Kaçi.

Përmes një postimi në ‘Facebook’, kreu i shtetit e cilëson Kaçin kolosin e pakalueshëm të portës së gjelbër.

“Një kafe miqësore në Korçë, me kolosin e pakalueshëm të portës së “Skënderbeut”, “Partizanit” dhe Ekipit Kombëtar, Jani Kaçin. ”, shkruan Meta.