Presidenti Meta pas manifestimit: Populli shqiptar foli qartë, uragani kuqezi në mbrojtje të Kushtetutës

382
Sigal

Presidenti Ilir Meta jep një tjetër mesazh pas manifestimit të mbajtur në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, në mbrojtje të Kushtetutës.

Duke publikuar pamje nga manifestimi dhe duke falënderuar të gjithë qytetarët për pjesëmarrjen masive, Kreu i Shtetit shkruan se populli shqiptar foli qartë “Uragani kuqezi në mbrojtje të Kushtetutës”

Ja postimi i plotë i Ilir Metës

Populli shqiptar foli qartë: Uragani kuqezi në mbrojtje të Kushtetutës!

Shqipëria është e jona! Zoti e bekoftë atdheun tonë të dashur! Faleminderit të gjithëve!